Upravo tako, kako čuveni film Travolte sugeriše – Saturday Night Fever (Groznica subotnje večeri).

Bilo je to još jedno nezaboravno subotnje veče u SC Bonnyrigg uz odličnu posetu i još bolju atmosferu za koju se pobrinula izuzetno nadahnuta Dragana Lazić uz pratnju velemajstora u liku Gorana Zarića, naravno sve u skladu sa propisima i uz poštovanje restrikcija koje nam još uvek diktira korona. Nekako smo se već svi navikli da to tako mora, ma nek’ radi kako radi samo da radi, svi se s mukom sećamo i navijamo svim srcem da se nikad više ne vrati onaj turobni period s kraja marta do početka juna kad su svi klubovi bili zatvoreni i sve manifestacije otkazane. Svakako da bi bilo još bolje i veselije da je dozvoljeno igranje i ono pravo narodno veselje, ali to još uvek nije slučaj. Nadamo se da će uskoro i te mere zabrane biti ukinute. No uprkos restriktivnim merama narod uspeva da se prilagodi novoj situaciji i da da sebi malo oduška.

Najveseliji su bili fudbaleri veterani Belih orlova, mada nisu ni malo zaostajali za njima ni gosti naše drage Milke Milanković koja je proslavila svoj divan dan u ovom našem Klubu. Lepo je videti ovakav odziv našeg naroda, zaista je to divan osećaj jer teška su ovo vremena za sve zajednice pa tako i za našu. Svaka poseta ili proslava koju donesemo u naš klub puno znači u ovim danima i važno je da svi doprinesemo koliko možemo da se ovaj naš klub održi i pregura ove teške dane. Uz odličnu kuhinju, bar i uslugu, uz raznovrsnost odličnih muzičkih izvođača koji nastupaju petkom i subotom od 20-01h, nema boljeg mesta u gradu za izlazak ili za neku vašu proslavu, zato Vas pozivamo da nam se pridružite pa da svi zajedno još jače i bolje prkosimo koroni do konačne pobede.

G.Z.


POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here
Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila