Izuzetno popularni bend „Lucky Band“ u punom sastavu: Čkalja Vlahović, Goran Sablić Versace, Aleksandar Stevanović Zvezdaš i Ružica Rose Jondić, u poznatom noćnom klubu „La Di Da“ u srcu Melburna, priredio je nezaboravno veče prošle subote.

Organizator ovog nesvakidašnjeg događaja bio je Klub Balkan koji je obećao da će nastaviti sa praksom. Klub je bio prepun posetilaca i to svih uzrasta, od tinejdžera do „matorih“.

Uz kvalitetnu muziku koja krasi ovaj bend i fantastičan glas Ružice, bilo je ovo veče za nezaborav. U galeriji pogledajte atmosferu od subotnje večeri (klikni na foto da uveličaš). Zahvalnost za fotke Versaćiju koji nam ih je ljubazno ustupio.

Na kraju da dodamo da se ovaj prelepi noćni klub „La Di Da“ nalazi na: 577 Little Bourke St. Melbourne.

Evo još jedne galerije slika. Otvorite, pogledajte – možda ste i vi tamo!

 


POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here
Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila